Специалист Човешки ресурси (Труд и работна заплата)

МБАЛ "Света София" ЕООД търси да назначи Специaлист Човешки ресурси (Труд и работна заплата)

Отговорности на позицията:

-Изготвяне на трудови договори, заповеди за прекратяване, допълнителни споразумения и други документи, съобразно действащото трудово законодателство
-Изготвяне и подаване към съответните държавни институции /НАП, НОИ, НСИ и др./ на необходимите декларации, уведомления, справки и отчети
-Цялостно администриране на възнагражденията на персонала, изготвяне ведомостите за заплати
-Изготвяне на месечни ведомости и съпътстващата документация
-Поддържане на архив от лични досиета
-Изготвяне на документи за пенсиониране, издаване на служебни бележки и удостоверения
-Оформяне на документи свързани с отпуски и болнични
-Изготвяне на платежни документи за заплати, данъци и осигуровки

Ние предлагаме:
-Възможност за дългосрочна професионална реализация
-Стимулиращо възнаграждение
-Ваучери за храна
-Работно време: 08:00-16:30 (понеделник-петък)
-Коректност и надеждност в трудовите отношения
-Динамична и съвременна работна среда

Изисквания за заемане на длъжността:

-Висше икономическо образование
-Опит на подобна позиция – минимум 2 години
-Отлично владеене на МS Excel
-Прецизност, организираност, лоялност и отговорност

Необходими документи за кандидатстване:

- Автобиография на български език

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор

Можете да кандидатствате и ТУК

Абонирайте се за нашия бюлетин

Получавайте най-актуалната информация, свързана с нас, услугите и екипа ни от лекари!